Our product range includes a wide range of slitting line machine.
₹ 2500000 / Piece Get Latest Price
| Coil Thickness | 4 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Service Location | Minoque Couture, 12010, 8A, Shirole Road, Shivajinagar, Pune, Maharashtra 411004 |
| Usage/Application | Slitting Line |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 440V |
| Frequency | 60 Hz |
Sunil Atrawalkar (Proprietor)
Metal Technologies India
11, A - 1106, Golden Petals, Dudhane Nagar, Karve Nagar,Sargam, Society Lane 3 Karve, Nagar Pune, Pune - 411052, Maharashtra, India